Bezpłatne doradztwo

Nasi specjaliści doradzą Ci w kwestii doboru wielkości, miejsca oraz komponentów instalacji zupełnie za darmo.

Oszczędność i niezależność

Instalacja zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia, a Twoja firma staje się niezależna od podwyżek cen prądu.

Wizerunek i prestiż

Twoja firma zyskuje w oczach klientów jako odpowiedzialna społecznie i proekologiczna.

Ochrona środowiska

Dzięki instalacji fotowoltaicznej zmniejszasz ślad węglowy swojej organizacji, jednocześnie wpływając pozytywnie na środowisko.

Fotowoltaika w Twojej firmie

PasekZasób 21schem2at3112

Już od pierwszego dnia po uruchomieniu instalacja zaczyna na siebie zarabiać. Dzięki temu Twoja firma staje się niezależna od (nieuniknionych) podwyżek cen prądu!

Jeżeli:

• W swoim biznesie korzystasz z energii elektrycznej
  • Masz prawo władania miejscem, gdzie funkcjonuje Twoja firma
  • Potrafisz mądrze inwestować

… to fotowoltaika jest właśnie dla Ciebie!

Podnieś prestiż swojej firmy.

Wybierz fotowoltaikę, oszczędzaj i dbaj o środowisko!

Umów się z naszym doradcą.

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Bezpłatne doradztwo

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, aby inwestycja zwróciła się jeszcze szybciej.

Maksymalna wydajność

Dobieramy komponenty oraz parametry instalacji tak, aby działała z maksymalną możliwą wydajnością.

Działamy w dobrej sprawie

Chcemy dać z siebie więcej, dlatego działamy charytatywnie i wspieramy dobroczynne przedsięwzięcia.

30 lat gwarancji

Instalujemy najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne z 30 letnią gwarancją sprawności.

Współpraca z Fundacją fotowoltaiki jest w pełni kompleksowa. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od pierwszego kontaktu, poprzez tworzenie projektu, montaż jak również po uruchomieniu instalacji. Zajmujemy się kompletną obsługą dokumentacji przyłączeniowej, a także pomagamy w optymalizacji kosztów.

• Bezpłatne doradztwo i indywidualny projekt
  • 30 lat gwarancji na sprawność modułów
  • Maksymalna wydajność przez wiele lat
  • Zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa
  • Wybierając nas pomagasz nam pomagać!

KONTAKT

Napisz, zadzwoń, lub zostaw swój adres i numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą.

Wyślij zapytanie

Dział sprzedaży